Sanayiye Uzman Projesi Son Hızla Devam Ediyor…

Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğünde, 23.Meslek Komitesi öncülüğü ve Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi çözüm ortaklığı ile yürütülen Sanayiye Uzman (Mühendisler Emekli Olmaz) Projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA)’nın Teknik Destek Programı kapsamında destek alan “Üretim Altyapımız Tecrübeyle Büyüyor - Sanayiye Uzman” projesinde amaç sanayici ile tecrübeli emekli mühendisleri bir platformda eşleştirmek. 

Projede; makine imalat sektöründeki firmalar, teknik bilgi ve deneyime sahip emekli mühendislerin birikiminden faydalanabilecekler. 

Bu proje; işletmelerin verimliliğini arttırmak üzere deneyimli emekli mühendisleri ve kısmi zamanlı çalışma olanağı olan mühendis, akademisyen ve uzmanları danışman olarak sanayi işletmelerine yönlendirmeyi amaçlıyor.

Sanayi işletmeleriyle uzman emekli mühendislerin eşleşmesini sağlamak üzere MARKA desteği ile “www.sanayiyeuzman.com” platformu oluşturuldu.

Söz konusu sanayiye uzman eşleştirme platformu, web sitesinin görünümü ve tasarımı hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmak üzere KSO Gebze Temsilciliğinde yapılan toplantıya, Komite Başkanı Mehmet Özdeşlik, Komite Başkan Yardımcısı Cihan Acaroğlu, KSO Meclis Üyesi Tunç Atıl, Komite Yedek Üyesi Adil Birinci, Global Piyasa Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Decdeli, KSO İş Geliştirme Sorumlusu Aynur Hacıfettahoğlu ve KSO Belge Memuru Mansur Zor iştirak etti. Toplantıda Sanayiye Uzman Projesinin sürdürülebilirliği için tanıtım faaliyetlerinin başlatılması kararı alındı.

Menü